Vlastní ohřev vody

I když slunce nesvítí, váš domov má stále energii. V rámci balíčku vám kromě fotovoltaických panelů nainstalujeme i baterii, ve které se akumuluje nespotřebovaná energie. Vaše bydlení má tak z čeho čerpat, i když nastane výpadek proudu.

Jak to funguje?

Pro koho je balíček vhodný?

Fotovoltaika
Tip: Máte doma elektromobil? V rámci balíčku vám můžeme nainstalovat i nabíjecí stanici.
Protech Solar
Fotovoltaika
Tip: Máte doma elektromobil? V rámci balíčku vám můžeme nainstalovat i nabíjecí stanici.

Jak to probíhá

1

1Zavoláme, zaměříme

Nejdříve si zavoláme a domluvíme se na společné osobní prohlídce a zaměření.

.

Fotovoltaika
2

2Pošleme návrh elektrárny a cenovou nabídku

Pošleme vám cenovou nabídku a výkres návrhu vaší elektrárny. Najdete zde simulaci roční výroby na základě reálného pohybu slunce a orientaci střechy. Bereme v potas stíny, kopce a další překážky. Chceme vám dodat co nejpřesnější výpočet na základě statistického průměru ročního osvitu ve vaší oblasti. Ve výpočtu najdete výpočet návratnosti.

Fotovoltaika
3

3Zažádáme za vás k dotaci NZÚ

Jakmile si vyberete variantu, tak spustíme koloběh s dotací NZÚ – Nová Zelená Úsporám. Připravíme mezitím smlouvu o dílo a naplánujeme instalaci.

Fotovoltaika
4

4Instalace

Instalovaná elektrárna bude fungovat nejprve v režimu bez přetoku do sítě. Jakmile vám distributor vymění čtyřkvadrantní elektroměr, můžete přebytky prodávat.

Fotovoltaika
5

5Předání díla

Jakmile bude vše hotové, máte od nás revizi na systém a fungující elektrárnu v režimu off-grid. Pro připojení do sítě a prodeje elektřiny čekáte na výměnu elektroměru od vašeho distributora. To vše za vás také vyřizujeme my. Revizi od distribuce podáte na NZÚ a do 3 měsíců vám bude vyplacena dotace za dílo.

Fotovoltaika